Aktualizace této stránky: 19. 01. 12, 12:25

Vladstudio

Projekt ruského grafika z Irkutsku Vladimira Gerasimova. Protože obdivuji jeho nápaditou tvorbu a baví mě překlady, neváhal jsem ani minutu, když jsem zjistil, že shání překladatele svého webu. Překlad není úplný, protože Vlad neustále přidává nové funkce a tapety a například komentáře k tapetám jsou v jazycích z celého světa, pro základní orientaci ale bohatě dostačuje. Díky mně (a mé krásnější polovičce) je navíc čeština prvním jazykem, do kterého byly přeloženy popisy všech tapet8-)

Vyhledávací modul pro Firefox 2+
a Internet Explorer 7+

Pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox (verze 2 a novější) nebo Internet Explorer (verze 7 a novější), můžete si do vyhledávacího pole vpravo nahoře (ve Firefoxu Ctrl + E nebo Ctrl + K) přidat modul pro vyhledávání tapet na Vladstudiu – přejděte na web mycroft.mozdev­.org a klikněte na odkaz Vladstudio. Vyhledávací modul se bohužel někdy nepodaří nainstalovat, v takovém případě zkuste restartovat prohlížeč… Pokud to nepomůže, napište mi;-)

Pro Firefox se ještě nabízí univerzálnější řešení – instalace rozšíření Add to Search Bar, které vám umožní přidat si do vyhledávacího pole hledání z libovolného webu.

© 2008–2019 Martin Stružský | powered by Texy | 0.016 s